Działka budowlana z linią brzegową Jeziora Ukiel, Olsztyn

Opcje sortowania
  • Sortowanie po numerze oferty
  • Obszar zabudowany
  • Cena
  • Data dodania

Mieszkanie 2-poziomowe typu loft, Olsztyn

9 Kuronia, Olsztyn, Polska

2
1
14
Apartament typu loft - nowość na olsztyńskim rynku nieruchomości. Dwupoziomowy lokal mieszkalny usytuowany na drugim piętrze i poddaszu w zabytkowym, odrestaurowanym, przedwojennym budynku, położonym na Osiedlu Leśna w Olsztynie. Według projektu budowlanego mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki z wc, korytarza i przestronnej, otwartej antresoli o pow.
360,340 zł

Siedlisko nad Jeziorem Bolejny

Bolejny, Polska

2
2
12
Siedlisko położone we wsi Bolejny, nad jeziorem Bolejny, w powiecie nidzickim, w odległości ok 10 km od drogi ekspresowej nr 7 (Gdańsk - Warszawa). Nieruchomość składa się z działki gruntu o powierzchni 2200 m2, zabudowanej budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi.
399,000 zł

Dom w stanie surowym, Sząbruk, gmina Stawiguda

3 Kopernika, Sząbruk, Polska

3
1
13
Wolno stojący, parterowy, jednorodzinny dom mieszkalny w trakcie budowy (z 2015 r.), położony na działce o powierzchni 1207 mkw. Poddasze budynku obecnie nieużytkowe, ale z możliwością adaptacji na cele mieszkalne. Stan techniczny budynku: stan surowy otwarty, dach dwuspadowy pokryty dachówką ceramiczną, angobowaną, w kolorze grafitowym.
320,000 zł

Lokal biurowy przy ulicy Kołobrzeskiej, Olsztyn

5 Kołobrzeska, Olsztyn, Polska

1
17
Lokal biurowy w śródmieściu Olsztyna. Lokal biurowy znajdujący się w kompleksie usługowo-handlowym przy skrzyżowaniu ulic Kołobrzeskiej i Głowackiego. Nieruchomość położona w części śródmiejskiej Olsztyna, w sąsiedztwie Hotelu Warmińskiego, CH Mannhattan, licznych budynków biurowych, urzędów i obiektów handlowych.
210,000 zł

Lokal użytkowy w Iławie

2 Niepodległości, Iława, Polska

1
11
Lokal użytkowy usytuowany na pierwszym piętrze w budynku użytkowo-mieszkalnym (Dom Handlowy Feniks), położonym w centrum Iławy. W budynku, w którym znajduje się oferowany do sprzedaży lokal, na poziomie parteru i pierwszego piętra znajdują się lokale handlowo-usługowe, na pozostałych dwóch piętrach i poddaszu - mieszkania.
120,000 zł

Dom przy Stawie, Stawiguda

Słoneczna, Stawiguda, Polska

3
3
15
Nieruchomość zabudowana, w skład której wchodzą dwa budynki mieszkalne, wolno stojące oraz wolno stojący budynek gospodarczy, posadowione na działce o powierzchni 1014 mkw.
650,000 zł

Siedlisko 1,78 ha, Giławy

Giławy, Polska

3
1
20
Pięknie położone siedlisko, obejmujące działkę o pow. 1,78 ha zabudowaną parterowym, przedwojennym budynkiem mieszkalnym, powiększonym o część dobudowaną w 1991 roku, murowanym budynkiem gospodarczym i budynkiem garażu oraz drewnianą stodołą.
390,000 zł

Dom warmiński z bogatą historią, Tuławki

Tuławki, Polska

3
2
18
Urokliwy i niezwykle klimatyczny dom warmiński, położony na kolonii wsi Tuławki (gmina Dywity, powiat olsztyński), w otoczeniu rozległych terenów leśnych i terenów rolniczych. Dom wybudowany z czerwonej cegły, posiada dwie kondygnacje nadziemne - parter i poddasze użytkowe i jest częściowo podpiwniczony.
585,000 zł
19 Znalezniono.Na strone

Kupuj

Chcesz kupić wymarzone mieszkanie, dom , a może potrzebujesz nowego lokum dla twojej firmy? Przejrzyj naszą ofertę.

Obejrzyj

Nie wiesz czego szukasz? Działki, domu, mieszkania, biura , obejrzyj naszą bogatą ofertę i zdecyduj się już dziś!

Wynajmuj

Potrzebujesz mieszkania, a może biura na dłuższy czas a nie jesteś jeszcze zdecydowany na  kupno nieruchomości. Przejrzyj naszą szeroką ofertę obiektów na wynajem!

Sprzedawaj

Masz zamiar sprzedać mieszkanie? Nie zwlekaj! skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości.