Mieszkania

Dom przy Stawie, Stawiguda

319 m² - Słoneczna, Stawiguda, Polska

Property Description

Nieruchomość zabudowana, w skład której wchodzą dwa budynki mieszkalne, wolno stojące oraz wolno stojący budynek gospodarczy, posadowione na działce o powierzchni 1014 mkw.

Większy z budynków mieszkalnych, parterowy z użytkowym poddaszem, częściowo podpiwniczony, posiada powierzchnię użytkową 178 mkw, a składa się na nią:
na parterze - salon (40 mkw), kuchnia połączona z jadalnią (26 mkw), łazienka (7 mkw), wiatrołap (3 mkw); z jadalni jest wyjście na zadaszony taras o pow. ok 8 mkw;
na poddaszu - otwarty salon (40 mkw), sypialnia o pow. 26 mkw (powstała z połączenia 2 pokoi po 13 mkw każdy) i łazienka (7 mkw);
w podpiwniczeniu o pow. ok 29 mkw - pokój, pomieszczenie gospodarcze i hol (wykorzystywany też jako aneks kuchenny).

Mniejszy budynek mieszkalny, parterowy z użytkowym poddaszem, posiada powierzchnię użytkową 101 mkw i składa się z dwupoziomowego mieszkania (kuchnia, łazienka, hol i pomieszczenie gospodarcze - na parterze oraz 2 pokoje na poddaszu) i 2-stanowiskowego garażu (każde stanowisko posiada odrębną bramę garażową).
W skład nieruchomości wchodzi także budynek gospodarczy, parterowy z poddaszem nieużytkowym, usytuowany od strony frontowej działki (od ulicy), posiadający powierzchnię użytkową ok 40 mkw. Budynek ten posiada dwa niezależne wejścia i składa się z pomieszczenia głównego (ok 30 mkw), kuchni i łazienki.

MEDIA: woda, kanalizacja - sieć gminna, gaz miejski, energia elektryczna.

Budynki są w dobrym stanie technicznym, działka jest zagospodarowana, obsadzona różnorodną roślinnością, podjazdy wyłożone są polbrukiem.
Teren działki jest ogrodzony, częściowo drewnianymi przęsłami umocowanymi na murowanych słupkach, a częściowo metalową siatką na podmurówce.
Nieruchomość usytuowana jest w głębi osiedla, przy cichej, jednokierunkowej ulicy osiedlowej.
Z każdego z budynków rozciąga się ładny widok na duży staw, z którym nieruchomość graniczy.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY opisanej wyżej nieruchomości, na niewielki dom, usytuowany w jednej z miejscowości położonych w promieniu ok 15 km od Olsztyna, przy czym ważne jest, aby miejscowość ta była dobrze skomunikowana z Olsztynem.

Pośrednik: Grażyna Czaplicka, numer licencji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - 4798, biuro nieruchomości Olsztyn.

W pozyskaniu kredytów hipotecznych na zakup wszelkich nieruchomości pomagają naszym klientom Niezależni Doradcy Kredytowi - firma rodzinna z ponad 20 letnim doświadczeniem, dysponująca najszerszą ofertą kredytów hipotecznych w Olsztynie.

Basic Details
Typ nieruchomości : Domy
Typ oferty : Na sprzedaż
ID oferty : 1036
Cena : 650,000 zł
Widok : Ogród
Sypialnie : 3
Pokoje : 6
Łazienki : 3
Toalety : 0
Metraż : 319 m²
Rok budowy : 0
Powierzchnia działki : 1,014 m²
Features
Ogrzewanie : Centralne
Ogród
Balkon
Piwnica
Płot
Kuchnia
Kominek
Address Map
Kraj : Polska
Miasto : Stawiguda
: gmina Stawiguda
: powiat olsztyński
Ulica : Słoneczna
Kod pocztowy : 11-034
Piętro : 0
Długość geograficzna : E20° 24' 0''
Szerokość geograficzna : N53° 39' 32.1''
Neighborhood
Dworzec Kolejowy
Przystanek Autobusowy
Kawiarnia
Szkoła
Domy Na sprzedaż
  • Listing ID : 1036
  • Bedroom : 3
  • Bathroom : 3
  • Built Up Area : 319 m²
650,000 zł
Informacje
Nieruchomości Czaplicka
10-106 Olsztyn. ul. Wyzwolenia 16/35